Lagon - upratovacie a čistiace služby

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Home O nás

O nás

Firma Lagon vznikla v roku 2002 ako odpoveď na stále stúpajúce požiadavky zákazníkov na problematiku čistenia a upratovania.

Hlavným zameraním firmy je poskytovanie čistiacich a upratovacích prác pre firmy a domácnosti v rozsahu od jednorazových zákaziek až po každodenné upratovanie prevádzok.
Od svojho vzniku sa firma postupne špecializovala na starostlivosť o podlahy rôzneho druhu, od čistenia kobercov cez ošetrovanie PVC a linoleových podláh až po špeciálne povrchové úpravy ušľachtilých materiálov ako mramor, travertín a iné kamenné podlahy.
V súčasnosti zabezpečujeme tiež brúsenie mramorových podláh a cementových poterov pred pokládkou keramických či plávajúcich podláh.
Medzi vyhľadávané služby patrí tiež umývanie okien, vrátane výškových prác.
V poslednom čase firma rozšírila okruh činností o čistenie autoumyvární a priestorov trpacich usádzaním vodného kameňa a iných nánosov  (čistenie bazénov a ich okolia).

Hlavnou myšlienkou zakladateľa firmy, Milana Maceja, je poskytnúť zákazníkovi široký okruh služieb za rozumné ceny v najvyššej možnej kvalite. Verím, že o pravdivosti týchto slov sa čoskoro presvedčíte aj Vy.

S pozdravom
Milan Macej

 

Akcie

Postihli Vás povodne? Pomôžeme Vám a poskytneme aj zľavu.

 

Seniorom poskytujeme zaujímavé zľavy.

 

Anketa mesiaca

Čo čistíte najmenej radi?
 

Niečo naviac

Kontakt

Milan Macej – Lagon
Štúrova 33
080 01 Prešov

Región Prešov a Košice:
0908 980 162

Región Poprad:
0905 287 249

Napíšte nám